Oferta

10983252 413117548851401 5477333153174308969 n

Litf Peel (twarz, szyja,dekolt) - zabieg silnie liftingujący 40 minut

Cena: 500 zł

REZERWUJ

Opis

To dwufazowy program wykorzystujący 10% kwas glicyzyrynowy o ukierunkowanym działaniu lifitingującym i przeciwzmarszczkowym. Zabieg gwarantuje natychmiastową poprawę napięcia skóry, silne nawilżenie, wyrównanie kolorytu i wygładzenie skóry.

Lift Peel to jedyny dostępny na rynku zabieg oparty na czystym 10% kwasie glicyryzynowym pozyskiwanym z lukrecji. Składnik ten jest ceniony za swoje silne właściwości przeciwzapalne i łagodzące, porównywalne z działaniem sterydów, jednakże bez przykrych dla pacjenta skutków ubocznych. Ponadto dzięki własnościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym pobudza regenerację skóry i produkcję nowych komórek oraz hamuje działanie hialuronidazy, enzymu rozkładającego naturalny kwas hialuronowy w skórze. Dodatkowo wykazuje działanie antyoksydacyjne.

Jak przebiega kuracja?

Pierwszy etap – zabieg w gabinecie

Zabieg trwa ok. 40 minut. W zależności od rodzaju skóry i indywidualnych wskazań zabieg jest poprzedzony nałożeniem odpowiednio dobranego przez kosmetologa peelingu kwasowego, mającego na celu zwiększenie penetracji preparatu w głąb skóry i intensyfikację jego działania wymierzonego w konkretny problem. Następnie nakładany jest Lift Peel, który pozostaje na skórze ok. 20 minut.

Po zmyciu preparatu zabieg kończy aplikacja specjalistycznego kremu.

Drugi etap – pielęgnacja domowa

Po zakończonym zabiegu Pacjent otrzymuje od nas preparat, LIFT SERUM STEP 2 należy nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu 2 x dziennie. Kwas glicyryzynowy, który stanowi bazowy element produktu, działa przeciwzmarszczkowo. Hamuje wydzielanie hialuronidazy, enzymu rozkładającego naturalny kwas hialuronowy w skórze, który odpowiada za jędrność i nawilżenie skóry. Dodatkowo wykazuje działanie antyoksydacyjne.

Zalecana seria zakłada wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach 7-10 dni.

Efekty kuracji:

natychmiastowa poprawa napięcia skóry
silne nawilżenie
złagodzenie stanów zapalnych i podrażnień
redukcja rumienia, uszczelnienie naczyń krwionośnych
wyrównanie kolorytu
wygładzenie cery