Oferta

10983252 413117548851401 5477333153174308969 n

PQAge Peeling twarz 30 minut

Cena: 390 zł

REZERWUJ

Opis

Peeling PQ Age to koktajl składników aktywnych, które są bezlitosne dla zmarszczek, blizn, trądziku, zaskórników, ale… łagodne i odżywcze dla skóry! Ten innowacyjny peeling chemiczny gwarantuje natychmiastową rewitalizację skóry twarzy, szyi i dekoltu. Tylko 30‑minut zabiegu… a Twoja skóra rozświetli się blaskiem i oczaruje świeżością! Zaskoczy jedwabistą gładkością i sprężystym ujędrnieniem. Żegnajcie zmarszczki i przebarwienia na twarzy! Peeling PQ Age nada cerze młodzieńczą elastyczność i ujednolici jej koloryt. Pomoże na trądzik i blizny potrądzikowe, zaskórniki i poszerzone pory. Bez względu na porę roku (zabieg można wykonywać latem), bez łuszczenia się skóry, bez podrażnień i zaczerwienień.
Innowacyjność peelingu PQ-Age polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. To nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, dający efekt podobny do mezoterapii. Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu.

Przebieg zabiegu i częstotliwość powtórzeń

W czasie jednego zabiegu peeling jest wmasowywany 3-5 razy, warstwowo. Podczas ani po zabiegu nie występuje zaczerwienienie, pieczenie, skóra po zabiegu nie złuszcza się. Bezpośredni efekt po zabiegu to widoczna poprawa napięcia i nawilżenia skóry.

W zależności od stanu skóry i oczekiwanego efektu zabieg powinien być powtarzany co 10-14 dni. Zalecana seria około 4-5 zabiegów.

Już po jednym zabiegu skóra staje się wyraźnie napięta, nawilżona, rozjaśniona, odświeżona i gładka w dotyku. Wykonywany jako seria terapeutyczna gwarantuje głęboką odnowę, odmłodzenie i silną rewitalizację, stąd PQ-Age nazywany jest „nową skórą”.